Dul kadın Komşusunun oğluna evinde masaj yaptırdı

Büyük göğüslü olgun kadın lüks evinde tek başına yaşamaktadır. Evde tek olduğu için rahat tavırlar sergilemekten hiç çekinmeyen seksi kadın fiziğine çok güvendiğini söylüyor. Tanga giymiş seksi götü oldukça etkileyici görünüyor onun komşusu olan arkadaşının oğlu ise genç kadının bahçesine giriyor. Burada yakışıklı erkek annesinin arkadaşı olan bayanın evin içerisinde iç çamaşırlarıyla dolaşmasını gördükten sonra gözlerine inanamıyor. Seksi tanga giymiş kadın ise hiç ondan utanmıyor. Yakışıklı genç adam annesinin arkadaşının evinde kimseler yok diyerek hemen oradaki oturma odasında koltuğa uzanarak hafif kestirmek istiyor. Olgun kadın ise genç adamı uyandırıyor “burada ne arıyorsun” gibisinden cümleler kullanıyor.

Bunun üzerine ise olgun kadın kalçalarını genç adama sergileyerek onun alçı olmuş koluyla yakından ilgileniyor. Kafasına taktığı genç adamla ilişkiye girmek için epey çaba sarf eden olgun kadın sonunda amacına ulaşmak için ilk adımı atarak genç adamın ellerinden tutuyor. Kadının giymiş olduğu elbiseden göğüs uçları belli oluyor alt tarafında sadece külot olan olgun kadını sikmek genç adam için sürpriz olacaktır. Olgun kadın bir süre sohbet sonrasında çok yorgun olduğunu ve genç adamın kendisine masaj yapmasını rica ediyor. Bunun üzerine kadın oradaki bir şeyin üzerine yüz üstü yatarak genç adam kadının kalçalarını ellerinin arasına alarak okşamaya başlıyor.

Harika büyük kalçaları olan kadının zevk sesleri çıkarmasıyla yavaş bir şekilde arkadaşının oğlunun penisinin kalktığını fark ediyor. Sonunda bir şekilde hemen penisi elleri arasına alan kadın onu avuçladıktan sonra oral seks yaparak onun kendisini sikmesini istiyor. Şaşkın bir şekilde annesinin arkadaşının yaptıklarını izleyen genç adam kadının tecrübelerinden yararlanmak istiyor. Olgun kadınla her türlü pozisyonda ilişkiye girerek genç adam kendisinden geçiyor böylesine bir seks yaptığı için ona çok teşekkür ediyor.

Benzer Porno Filmler

0 Yorumlar

  1. Bu kadının göğüsleri ve kalçalarına bayıldım onunla bir gecelik seks yapmak için neler vermezdim.

  2. Kadın çok güzel böyle dul hatunlara bayılıyorum yabancı kadınlar seks konusunda çok iyiler. Masaj yapsam ben bu kadını ayakta boşalırdım sanırım.

  3. Böyle bir sevgilim olsun onu sabah akşam sikerim dul kadın gerçekten iyi böyle kadına ben sabahlara kadar masaj yapmak isterim.

  4. Kadın işi biliyor ona ben bir masaj yapsam hemen uyur sonrada kalın damarlı sikimi onun göt kenarlarına sürttükten sonra sikerdim iyi film.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir